Natural Log Homes -  Firma budujaca domy z bali, producent domów naturalnych z drewna, ekskluzywne domy drewniane

tel. +48 661 403 979
info@naturalloghomes.eu

Dom z bali D001 Samotny Kojot - Lonely

Domy drewniane i konstrukcje szkieletowe z drewna cieszą się bardzo dużą popularnością, są trwałe i zapewniają przyjazny mikroklimat, charakterystyczny dla budynków drewnianych.

Dom wykonany jest z litego drewna w technologii Scandinavian Full Scribe Notch. Konstrukcja wykonana jest w 100% ręcznie, bale są w pełni trasowane i dopasowane do siebie.

dom


Wszystkie węgły, zacięcia i rowki są rysowane, opisywane i wycinane przez rzemieślników ręcznie za pomocą dłut, cioseł i pił spalinowych.Do budowy domu nie użyto gwoździ.

Na dom użyto 150m3 drewna świerkowego i modrzewiowego, które było korowane ręcznie za pomocą ośników, oraz suszone przez wiele lat.

Konstrukcja dachowa to belki sufitowe. Taras i balkon wykonane są z drewna modrzewiowego z Kotliny Kłodzkiej.
Parter domu to bale świerkowe, które pochodzą z Zakopanego. Masywne schody domu łączą górny taras z tarasem i gankiem wejściowym domu.
Projekt domu to własny pomysł właściciela Natural Log Homes.

Dom posiada zdobienia nawiązujące do kultury indiańskiej i skandynawskiej.

Poziom procesu budowlanego  domu jest bardzo wysoki, technologia używana do budowy domu jest zgodna z naturą-bale układane są tak by pozostawić naturalny kształt drewna.
Warto też zaznaczyć, że ten rodzaj domów zaliczany jest do bardzo energooszczędnych. Na całym świecie uznawane są za rozwiązanie najzdrowsze i najbardziej korzystne dla człowieka , a przy tym ekonomiczne.
Oferta obejmuje sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym z przewiezieniem.

Dach domu to antracyt w kolorze dachówka-karpiówka, natomiast stolarka okienna dwukomorowa, trzyszybowa. Taras, balkon i dach zrobiony jest z drewna modrzewiowego.
 
Oferta może obejmować wykonanie domu pod klucz wg. życzenia klienta (co może wiązać się ze zmianą ceny). Jest możliwość dowolnej aranżacji, podziału wnętrza domu na pomieszczenia.

 

 

ZADAJ NAM PYTANIE!

Masz pytania, potrzebujesz informacji ?
Skontaktuj się z nami w szybki sposób za pomocą formularza!


 


COPYRIGHT: www.naturalloghomes.eu